آزمایشگاه های کد

نوشتن اولین برنامه با فلاتر، بخش 1

ساخت یک برنامه ساده که به صورت راندوم به شما پیشنهاد نام برای استارتاپ می دهئد. که در بخش اول از یک پکیجی استفاده می کنید که کلمات را جفتی کنار هم قرار می دهد و یک لیست قابل اسکرول بی نهایت درست می کند.

نوشتن اولین برنامه با فلاتر، بخش 2

در این بخش همان برنامه پیشنهاد کلمه برای استارتاپ را گسترش می دهیم و کاربر می تواند کلمات مورد علاقه ی خود را انتخاب کند و یک لیست مورد پسندها ایجاد می کند که کاربر می تواند مواردی را که پسندیده را مشاهد کند.

ساخت رابط کاربری (UI) زیبا با فلاتر

نوشتن نرم افزار در فلاتر را عمیق تر می شویمو یک نرم افزار چت همراه با انیمیشن های ساده و رابط کاربری اختصاصی برای ios و android را خواهید آموخت.

Firebase برای فلاتر

در این قسمت نحوه اتصال اپ فلاتر به یک پایگاه داده Firebase و چگونگی استفاده از تراکنش ها برای بروزرسانی اطلاعات به اشتراک گذاشته شده را خواهید آموخت.

فلاتر MDC 101 مفاهیم کامپوننت های متریال پایه

مفاهیم اولیه استفاده از کامپوننت های متریال در اپ فلاتر را مثالی ساده

فلاتر MDC 102 ساختار و طرح صفحه با استفاده از متریال

در 4 قسمت MDC نحوه پیاده سازی یک فروشگاه با فلاتر و با استفاده از کامپوننت های متریال را مرحله به مرحله خواهید آموخت. که در این قسمت با ساخت یک صفحه ورود با استفاده از کاپوننت های متریال در فلاتر آشنا خواهید شد.

فلاتر MDC 103 طرح ریزی صفحه و المان های آن با کامپوننت های متریال

در این قسمت با کامپوننت های بیشتری در متریال آشنا خواهید شد و ساخت اپ فروشگاهی خود را با ایجاد صفحه خانه برای نمایش محصولات فروشگاه ادامه دهید.

فلاتر MDC 104 کامپوننت های پیشرفته متریال

طراحی خود را با استفاده از کامپوننت های پیشرفته متریال زیباتر کنید و دراادامه نرم افزار فروشگاهی خود را با یک backdrop همراه با منو با قابلیت فیلتر دسته بندی های انتخابی تکمیل کنید.